Danışmanlık Hizmetleri

Network Servisleri

sorunsuz network deneyimi

Sunduğumuz avantajlar ile sunucularınızın güvenliğini sağlarken aynı anda performans sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz. Servislerin içerdiği güvenlik uygulamaları ile cloud ya da sanal sunucularınızı pratik ve hızlı bir şekilde koruma altına alabilir, istenmeyen trafiği engelleyebilirsiniz. Performans uygulamalarını tercih ederek ağınızı optimize edebilir, kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye çekebilirsiniz.

GÜVENDE KALIN, özel olun!

Altyapı yatırımı gerektirmeyen Network Güvenlik Uygulamaları ağınızı farklı saldırı türlerine karşı korur. Donanım elemanları tam yedekli (HA- High Availability) çalıştığı için kriz anında diğer donanım kesinti olmadan kısa sürede devreye girer. Güvenlik Uygulamaları ile istenmeyen trafiği denetleyebilir, altyapı kaynaklarınızı yönetebilir, zamandan ve bütçeden tasarruf edebilirsiniz.

Güvenlik Uygulamaları

Felaket Kurtarma

Felaket olur!

Felaket Kurtarma (Disaster Recovery) iş sürekliliğini amaçlar. Bu hizmet ile bir uygulamaya ait BT altyapısının bulunduğu lokasyonda deprem, sel vb. bir doğal felaketin meydana gelmesi durumunda altyapı en kısa sürede başka bir lokasyonda faaliyete geçirilir ve devamlılık sağlanır. Go Electronics, felaket kurtarma hizmeti dahilinde, BT altyapısının birebir aynı veya optimize edilmiş versiyonunun farklı şehirlerdeki veri merkezlerinde kurularak konumlandırılması ve izlenmesini yönetmektedir.

Üstün Danışmanlık Hizmetleri

ADV-2H

30
00
2 Saatlik
  • Network problem Çözümü
  • Güvenlik Denetimi
  • Felaket Kurtarma Çalışması
  • Özel Müşteri Desteği

ADV-4H

60
00
4 Saatlik
  • Network Problem Çözümü
  • Güvenlik Denetimi
  • Felaket Kurtarma Çalışması
  • Özel Müşteri Desteği

ÖNERİLEN!

Mutlu Müşteriler

Megan McCullen
Megan McCullen@GLEthnohistory
Read More
Go Electronics hizmetlerinden çok memnunum, onlar için güvenilir ve profesyonel +1.
Ahmad Mubarak
Ahmad Mubarak@Ahmad Mubarek
Read More
Tek kelime ŞAŞIRTICI, Güler yüzlü personeli var, Her zaman sunucuma bile yönetilmeyen yardım etmeye çalışın, % 100 memnunum.
Antonio Garcia
Antonio Garcia@agarciaa
Read More
Sunucuları ile 2 aydan fazla süredir çalışıyorum, Hiç sorun yaşamadım, tamamen önerilen sağlayıcı olduklarını söyleyebilirim.
Martin Adams
Martin Adams@usermarrtins
Read More
Son aylarda Yayın Sunucularından aldığımız Müşteri Hizmetleri ve kalite Harika, Çok tavsiye edilir.
Barış Akkoç
Barış Akkoç@baris.akkoc.4
Read More
Aldığımız sunucularla ilgili hizmet kaliteniz süper, destekleriniz sonuca ulaştırmakta ve sorun çözme yeteneğiniz muhteşem.
Memet Anis
Memet Anis@aniss.memmet
Read More
Eşsiz teknik desteği ve güçlü alt yapısıyla, yıllardır tüm ihtiyaçlarımı karşılayan tek firma.
Muhammed Kılıç
Muhammed Kılıç@muhammedk56
Read More
İlk defa web sitemi açtım ve ilk defa bu işe atıldım, müşteri destek ve müşteri memnuniyetinde başka firma tanımıyorum. Her türlü desteği yapıyorlar saniyeler içinde yanıt veriyorlar mükemmel bir firma korkmadan tercih edebilirsiniz.
Amir Koç
Amir Koç@kocAmir_koc
Read More
Çok fazla sunucu ile uğraştım. sizi duyan ve kullanan yoktu ama hep sizi tavsiye ettim, neden? 3dk altında hatta bir kez 20 sanıyede destek talebim cevaplandı ve soruma insanca cevap geldi. Diğer fırmalar ya robot kullanır ya geç cevap verir yada 3 4 kez konuyu anlatman gerekiyor. Siz konuya hakimsiniz belli. Fiyatlar da hep uygun. Umarım böyle devam edersiniz.
Mustafa Kolat
Mustafa Kolat@mstfklt
Read More
Wordpress kurulumunu nasıl yapacağımı düşünürken, kurulumumu 7 dakikada otomatik yaptığı için.
Previous
Next