Steam E-Pin Paketleri

Steam E-Pin Paketleri

Tester

14
90
  • Anında Aktivasyon

Bronz

49
90
  • Anında Aktivasyon

Silver

89
90
  • Anında Aktivasyon
çok satılan

Gold

149
90
  • Anında Aktivasyon

Premium

189
90
  • Anında Aktivasyon

Platinum

229
90
  • Anında Aktivasyon

Sık Sorulan Sorular

Steam cüzdan kodu, Steam platformundaki hesabınıza, değişen tutarlarda bakiye yüklemenizi sağlayan kodlardır. Satın almış olduğunuz Steam cüzdan kodunu Steam platformunda kullanarak, kullanmış olduğunuz kodun tutarı kadar bakiyeyi Steam hesabınıza yüklemiş olursunuz.

Steam bakiyeniz ile, Steam platformundan oyun alabilir ve/veya Steam platformunda yer alan oyunların içindeki marketlerden çeşitli satın alımlar yapabilrsiniz.

https://store.steampowered.com/join/?redir=about adresine gidin.
Açılan pencerede sizden istenen bilgileri girin ve gizlilik sözleşmesini işaretleyin.
Hesabımı oluştur’a tıklayın. https://store.steampowered.com/about/ adresine gidin.
Install Steam Now butonuna tıklayın. İndirilen dosyayı kurun.

Go Electronics’den satın aldığınız Steam Cüzdan Kodunu, Steam hesabınıza giriş yaptıktan sonra https://store.steampowered.com/account/redeemwalletcode adresinde yer alan “CÜZDANINIZA BAKİYE EKLEMEK İÇİN STEAM CÜZDAN KODUNUZU GİRİN” alanından aktive edebilirsiniz.

Dünyanın neresinde olursanız olun, internete bağlıysanız Steam sayesinde üzerinde ülke kısıtlaması olmayan tüm oyunlarınızı (oyunlar satın alınırken hediye olarak alındığında sadece satın alındığı ülke için aktif olur) istediğiniz zaman, hem de kayıtlı dosyalarınıza ulaşarak oynayabilirsiniz.

Başka bir bilgisayardan Steam hesabınıza giriş yapmak istediğinizde kayıt olurken kullandığınız mail adresinize bir güvenlik kodu yollayacak ve sizden güvenlik kodunuzu (Steam Guard) girmenizi isteyecektir. Güvenlik kodunuzu girdikten sonra oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Fakat 7 gün boyunca Topluluk Pazarı ve Eşya Takası gibi Steam özelliklerini kullanamazsınız.