Steam Silver Paketi

Bu sayfada Steam E-Cüzdan'ınıza 89,90 TL ekleyebileceğiniz aktivasyon kodunuzu satın alabilirsiniz.

Steam E-Pin Silver Paketi

Ödemeniz sonrası Steam hesabınıza ekleyeceğiniz 89,90 TL karşılığı aktivasyon kodunuz tarafınıza gönderilecektir.

Sık Sorulan Sorular

Steam cüzdan kodu, Steam platformundaki hesabınıza, değişen tutarlarda bakiye yüklemenizi sağlayan kodlardır. Satın almış olduğunuz Steam cüzdan kodunu Steam platformunda kullanarak, kullanmış olduğunuz kodun tutarı kadar bakiyeyi Steam hesabınıza yüklemiş olursunuz.

Steam bakiyeniz ile, Steam platformundan oyun alabilir ve/veya Steam platformunda yer alan oyunların içindeki marketlerden çeşitli satın alımlar yapabilrsiniz.

https://store.steampowered.com/join/?redir=about adresine gidin.
Açılan pencerede sizden istenen bilgileri girin ve gizlilik sözleşmesini işaretleyin.
Hesabımı oluştur’a tıklayın. https://store.steampowered.com/about/ adresine gidin.
Install Steam Now butonuna tıklayın. İndirilen dosyayı kurun.

Go Electronics’den satın aldığınız Steam Cüzdan Kodunu, Steam hesabınıza giriş yaptıktan sonra https://store.steampowered.com/account/redeemwalletcode adresinde yer alan “CÜZDANINIZA BAKİYE EKLEMEK İÇİN STEAM CÜZDAN KODUNUZU GİRİN” alanından aktive edebilirsiniz.

Dünyanın neresinde olursanız olun, internete bağlıysanız Steam sayesinde üzerinde ülke kısıtlaması olmayan tüm oyunlarınızı (oyunlar satın alınırken hediye olarak alındığında sadece satın alındığı ülke için aktif olur) istediğiniz zaman, hem de kayıtlı dosyalarınıza ulaşarak oynayabilirsiniz.

Başka bir bilgisayardan Steam hesabınıza giriş yapmak istediğinizde kayıt olurken kullandığınız mail adresinize bir güvenlik kodu yollayacak ve sizden güvenlik kodunuzu (Steam Guard) girmenizi isteyecektir. Güvenlik kodunuzu girdikten sonra oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Fakat 7 gün boyunca Topluluk Pazarı ve Eşya Takası gibi Steam özelliklerini kullanamazsınız.